Zapraszamy na Zimowe Warsztaty Baletowe.

To idealna okazja, aby poznać naszych pedagogów lub nie tracić kontaktu z nauką tańca klasycznego, jazzu i tańca współczesnego, jak również szlifowania techniki i wyrabiania wirtuozerii na lekcjach Floor-Barre®
Cennik zgodny z regularnym Cennikiem WST
Jeśli jesteś zapisany/zapisana na daną grupę, nie musisz się zapisywać. Jeśli to Twoja pierwsza lekcja u nas, zgłoś chęć uczestnictwa telefonicznie 601 924 642, aby upewnić się czy są miejsca.
Uwaga! Wyjątkowo w dniach 4 i 5 Lutego Warsztaty odbywają się w Warsztatowni Tańca

Grafik Zimowych Warsztatów WST w dniach 31 Stycznia – 12 Lutego @Moliera

						

31 Stycznia
PONIEDZIAŁEK

18.25 – 19.40
BALET
(podstawy)
Bartek Zyśk

18.30 – 19.45
BALET (średnio zaawansowany) Ana Kipshidze

19.00 – 20.15
TANIEC
WSPÓŁCZESNY

(początkujący)
Santi Bello

1 Luty
WTOREK

18.15 – 19.30
FLOOR-BARRE®
(open)
Agnieszka Kamińska

19.00 – 20.15
BALET
(początkujący/średnio-zaawansowany)
Bartek Zyśk

18.50 – 20.05
CONTEMPORARY
JAZZ
(początkujący) Ula Skośkiewicz

2 Luty
ŚRODA

18.15 – 19.30
FLOOR-BARRE®
(open)
Agnieszka Kamińska

19.00 – 20.15
BALET
(podstawy)
Bartek Zyśk

19.15 – 20:30
BALET (średnio zaawansowany) Ana Kipshidze

3 Lutego
CZWARTEK

18.15 – 19.30
FLOOR-BARRE®
(open)
Agnieszka Kamińska
TBC

19.00 – 20.15
BALET
(początkujący/średnio-zaawansowany)
Bartek Zyśk

4 Lutego
PIĄTEK
Warsztatownia Tańca

19:00 – 20.30
TANIEC
WSPÓŁCZESNY

(oppoczątkujący/średnio-zaawansowany)
Santi Bello

5 Lutego
SOBOTA
Warsztatownia Tańca

10:00 – 12:30
JAZZ
(średnio-zaawansowany)
Gosia Lubieniecka

7 Lutego
PONIEDZIAŁEK

18.15 – 19.30
BALET
(podstawy)
Agata Didkowska

18.30 – 19.45
BALET (średnio zaawansowany) Ana Kipshidze

19.00 – 20.15
TANIEC
WSPÓŁCZESNY

(początkujący)
Santi Bello

8 Lutego
WTOREK

18.15 – 19.30
FLOOR-BARRE®
(open)
Agnieszka Kamińska

19.00 – 20.15
BALET
(średnio-zaawansowany)
Ela Ziętkiewicz

19.15 – 20.30
BALET
(podstawy)
Maria Zajdler

9 Lutego
ŚRODA

18.15 – 19.30
FLOOR-BARRE®
(open)
Agnieszka Kamińska

18.45 – 20:00
BALET
(podstawy)
Agata Didkowska

19.15 – 20:30
BALET (średnio zaawansowany) Ana Kipshidze

10 Lutego
CZWARTEK

18.15 – 19.30
FLOOR-BARRE®
(open)
Agnieszka Kamińska

19.00 – 20.15
BALET
(średnio-zaawansowany)
Ela Ziętkiewicz

19.15 – 20.30
BALET
(podstawy)
Maria Zajdler

11 Lutego
PIĄTEK

19.00 – 20.15
BALET
(podstawy)
Ela Ziętkiewicz

12 Lutego
SOBOTA

9:30 – 10:45
FLOOR-BARRE®
(open)
Agnieszka Kamińska