17 sierpnia rozpoczęliśmy zapisy drogą mailową.

Grafik na nowy sezon 2017/2018 znajdziesz tutaj.

Uwaga! Brak miejsc w grupie Baletu od podstaw we wtorki o 19.35 z Kamilą Borowską oraz w czwartki o 18.30 z Eduardem Bablidze. Przyjmujemy na listę oczekującą. Po 15 września mogą się zwolnić miejsca.

3 kroki – Jak się zapisać na nowy sezon?

 1. Wyślij swoje zgłoszenie na adres: kontakt@wueste.pl – pamiętaj, aby podać dni i godziny grupy, do której chcesz się zapisać oraz swoje imię i nazwisko
 2. My odpowiemy Ci mailowo, czy jest jeszcze miejsce w grupie – jeśli jest, masz wstępną rezerwację do 4 września 2017
 3. Prześlij przelew za wybrany karnet lub 3 pojedyncze lekcje zgodnie z naszym cennikiem do dnia 4 września 2017.

Gotowe! Jesteś zapisany/a na zajęcia. Co dalej?

 • W tygodniu poprzedzającym zajęcia przypomnimy Ci mailowo o rozpoczęciu zajęć. Opłacony karnet będziesz mógł/mogła odebrać w biuro studio przed zajęciami. Ważność karnetu będzie policzona od dnia rozpoczęcia zajęć w wybranej przez Ciebie grupie lub od pierwszych zajęć, w których będziesz uczestniczyć.
 • Zgłaszając się na zajęcia i wykupując karnet, przyjmujesz do wiadomości i akceptujesz automatycznie regulamin obowiązujący w WST.

Nie ma już miejsc w wybranej przez Ciebie grupie?

 • Zaproponujemy Ci miejsce na liście rezerwowej. Zwolnione miejsca na liście głównej będziemy proponować osobom z listy rezerwowej według kolejności zgłoszeń.

Chcesz opłacić karnet osobiście w biuro studio?

 • Zapraszamy od 1 września 2017 w godz. 18.00 – 20.00 (pon – pt). Płatność w studio przyjmujemy tylko gotówką.

Chcesz się zapisać na więcej niż jedne zajęcia?

 • W mailu zgłoszeniowym zaznacz wszystkie grupy, na które chcesz się zapisać. Przy dokonywaniu przelewu wpisz w jego tytule wszystkie grupy. Jeśli wybrałeś karnet OPEN, wpisz tylko OPEN.

Chcesz chodzić na zajęcia wybranej grupy tylko 1 x tygodniu?

 • Nie ma problemu. Zaznacz to w mailu zgłoszeniowym. Jeśli pasują Ci dni z dwóch różnych grup, możesz je połączyć np. balet klasyczny od podstaw w pon z baletem klasycznym od podstaw w piątek. Zaznacz to również z mailu zgłoszeniowym.

Ile i jakich karnetów lub pojedynczych wejść mam opłacić, jeśli zapisałem/łam się na dwie różne grupy?

 • Wystarczy jeden karnet lub 3 pojedyncze wejścia. Pamiętaj, aby w zgłoszeniu mailowym oraz przelewie zaznaczyć, jakich grup dotyczy Twoja opłata.

Czy mogę dołączyć do grup, które są nazwane „kontynuacja”?

 • Tak. Do wszystkich grup można dołączać według dostępności miejsc. Zgłoszenie do grup „kontynuacja” polega również na wykonaniu opisanych wyżej 3 kroków.

Zastanawiasz się, jaki poziom wybrać dla siebie?

 • Spójrz na opisy poziomów przy grafiku tutaj oraz opisy zajęć u poszczególnych pedagogów tutaj.