ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA!

Stworzyłyśmy Warszawskie Studio Tańca, bo kochamy tańczyć i uwielbiamy się tańcem dzielić. Studio to miejsce, gdzie każdy może rozwijać się tanecznie – zarówno początkujący jak i profesjonaliści.

Studio oferuje zajęcia z technik balet klasycznybarre au solmodernjazzwspółczesny i inne na poziomie dla początkujących jak i zaawansowanych. Jeśli jesteś już profesjonalnym tancerzem, dołącz do naszych grup zaawansowanych, aby doskonalić swój warsztat. Jesteśmy otwarci również dla tych, którzy dopiero decydują się na  przygodę z tańcem i stawiają pierwsze kroki w tańcu klasycznym, jazz, modern czy współczesny. Wyznajemy zasadę, że na naukę tańca nigdy nie jest za późno.

Chcemy, by każdy znalazł tu coś dla siebie, dlatego prowadzimy zajęcia zarówno na zasadzie pop-in, jak i trenujący regularnie zespół taneczny dla dorosłych. Pomagamy aktywnym tancerzom zrealizować ich projekty i doszkalać swoje umiejętności. Dla młodzieży mamy ofertę, która pozwoli rozwijać się tanecznie za równo w celu uprawiania ciekawego hobby jak i zdobycia umiejętności profesjonalisty. Dla osób, które marzyły o tańcu i z różnych przyczyn nie miały do tej pory szansy na realizację tego marzenia lub uważają, że dla nich jest już za późno, mamy argument, z którym trudno dyskutować. Tańczysz własnym ciałem, więc to ty decydujesz o poziomie zaawansowania i skomplikowania figur. Nasi instruktorzy są bardzo doświadczeni i potrafią przekazać wiedzę na każdym poziomie. Jesteśmy też świadomi różnych obaw, z którymi przychodzicie na pierwsze zajęcia. Ze względu na nie właśnie stworzyliśmy ofertę dopasowaną nie tylko do poziomu umiejętności, ale również do wieku. Wszystkim zainteresowanym tańcem oferujemy swoją energię i zaplecze do realizacji ciekawych pomysłów tanecznych. W Warszawskim Studio Tańca udowadniamy, że taniec jest dla wszystkich.

Taniec to naturalna forma aktywności, zabawy, sztuki, rytuałów i celebracji, znana we wszystkich kulturach świata. By go uprawiać wystarczy własne ciało i chęć ekspresji. Taniec jest sposobem na wyrażanie siebie. Poprawia też samopoczucie, daje płynność, lekkość ruchu oraz poczucie swobody. Zwiększa elastyczność ciała, rozwija koordynację i kondycję fizyczną a widoczne postępy są źródłem satysfakcji. W skrócie, uprawiając taniec, czujemy się lepiej w swoim ciele.

Studio to także przestrzeń, gdzie wspólna pasja i wysiłek potrafią połączyć ludzi, dając im wsparcie, motywację i poczucie wspólnoty.

Warszawskie Studio Tańca jest partnerem Studio Taneczno-Aktorskiego Hanny Kamińskiej oferującego zajęcia taneczne dla dzieci już od 4 roku życia.  Dzięki uzupełniającej się ofercie obu studio, możemy Państwu zaoferować zajęcia dla wszystkich grup wiekowych w różnorodnych technikach pod jednym dachem.

Ula Skośkiewicz i Maria Zajdler