Masz ochotę przygotować pracę choreograficzną, etiudę taneczną, i pokazać to prawdziwej publiczności?
Czujesz, że to jest ten moment. A drzemiący w Tobie zapał kreatywny pilnie potrzebuje ujścia?!

Mamy dla Ciebie świetną okazję!
Przyjdź na przesłuchania do programu choreograficznego – Czas na scenę! Finałem tego programu będzie pokaz autorskich prac podczas Koncertu Finałowego WST w czerwcu 2018.

Przesłuchania odbędą się:
14 kwietnia o godz. 13.00 – Sala przy ul. Twardej 42.

Nie martw się! Nie musisz mieć już skończonej pracy i domkniętych wszystkich detali. Jeśli praca jest już gotowa, tym lepiej! Jeśli jesteś na etapie chęci, też dobrze. Chcemy zobaczyć Twój pomysł, koncepcje na pracę lub już pracę w toku przygotowań.

Oferujemy Wam cykl od 2 – 4 spotkań warsztatowych według potrzeb, podczas których będziesz mieć możliwość rozwijać swoją pracę pod okiem choreografów.

Spotkania będą miały formę warsztatów, podczas których zaproponujemy Wam narzędzia do pracy z materiałem choreograficznym w pierwszej części. W drugiej części będziecie mogli pracować nas swoim materiałem w parach lub grupach.

Spotkania będą się odbywały w soboty lub niedziele w zależności od dostępności pedagogów-choreografów. Dokładne daty warsztatów między 14.04 – 17.06 podamy wkrótce.

Osoby, które ukończą program, będą mogły pokazać swoje prace na Koncercie Finałowym WST w czerwcu 2018 (jeden wieczór między 18 – 23 czerwca – tbc)

Zapisy i więcej info: kontakt@wueste.pl

Śledź wydarzenie na fb!