Lekcje tańca klasycznego – poziom średniozaawansowany oraz zaawansowany:

Balet zaawansowany z Bartkiem Zyśkiem

Zajęcia z baletu zaawansowanego prowadzone przez Bartka Zyśka, pozwalają spojrzeć na balet z innej, nowej strony. Podczas swoich lekcji tancerz Polskiego Baletu Narodowego wykorzystuje ćwiczenia z codziennej rozgrzewki tego zespołu. Uczy podstaw techniki tańca klasycznego, ale sięga też do neoklasyki. Pedagog skupia się na technice  oraz  stawia na rozwój artystyczny uczniów. Jeśli szukasz lekcji baletu z prawdziwym artystą, to Bartek jest świetnym wyborem.

Balet średniozaawansowany Maksimem Wojtiulem

Zajęcia te to idealny wybór dla osób, które chcą szlifować swoją technikę taneczną z prawdziwym ekspertem. Pierwszy solista Polskiego Baletu Narodowego perfekcyjnie wprowadza w najdrobniejsze detale techniki. Jego zajęcia to połączenie intensywnych ćwiczeń i zachwytu nad pięknem baletu. Obchodzący w 2016 roku 20-lecie swojej pracy na scenie, tancerz chętnie dzieli się sposobami na poprawę techniki tanecznej. Towarzyszą temu zabawne dykteryjki z życia na scenie. Podczas zajęć kładzie szczególny nacisk na  spektakularne skoki i piruety.

Balet średniozaawansowany z Aną Kipshidze

Lubicie być podziwiani? Chcecie się poczuć jak na scenie Teatru Wielkiego? Wybierzcie zajęcia Any! Oniemiejecie z zachwytu. Technika Any jest naprawdę wyjątkowa. Jej adagio powala. Solistka Polskiego Baletu Narodowego prowadzi lekcje, które są dużym wyzwaniem. Jej urok osobisty i pedagogiczna pasja spowodują jednak, że poczujecie się jak najlepszy uczeń w klasie.

Balet średniozaawansowany z Elą Ziętkiewicz

Nasza pedagożka nie przegapi żadnego błędu. Podczas zajęć przechadza się wzdłuż drążków i nikogo nie pomija. Szczegółowo obserwuje postępy każdego swojego ucznia, pomaga ulepszyć figury. Każda spotkanie z Elą przyniesie tonę nowej wiedzy do zapisania w naszych baletowych notatkach. Znana jest też z ogromnego poczucia humoru, przygotujcie się więc też na zakwasy mięśni brzucha od śmiechu. Ela uwielbia parodiować najczęstsze błędy techniczne swoich uczniów.

Balet średniozaawansowany z Marią Zajdler

Jeśli potrzebujecie odświeżyć podstawy techniki tańca klasycznego wybierzcie zajęcia Marii. Pedagożka kładzie duży nacisk na piękno wynikające z precyzji tańca. Jest w stanie wychwycić najmniejszy błąd w technice tanecznej być może taki, który nie pozwalał na opanowanie coraz trudniejszych figur. Maria jest pełna energii i ma ogromne poczucie humoru, które powoduje, że na jej lekcjach panuje doskonałą atmosfera. Podczas gdy wy będziecie rozluźnieni, wasze ciało będzie ciężko pracować, aby sprostać oczekiwaniom nauczyciela. Maria ma ponadprzeciętne doświadczenie w nauce baletu. Została uhonorowana przez Ministra Sportu m.in. za wieloletnią pracę pedagoga baletu z kadrą mistrzów tańca towarzyskiego na wózkach.

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA!

Lekcje tańca klasycznego – poziom początkujący lub od podstaw:

Ela Ziętkiewicz Balet dla początkujących/średnio zaawansowany

Lekcje baletu od podstaw to ekscytująca przygoda. Szczególnie dla waszych mięśni. Z pozoru proste ćwiczenia przy drążku spowodują, że prawdopodobnie odkryjecie te, o których nigdy nie mieliście pojęcia. Ela jest doskonałym przewodnikiem po świecie baletu dla początkujących. Cierpliwa, energiczna, pełna humoru opowie czym jest ruch, “jak go znaleźć”, jak kształtować. Wychwyci najmniejszy błąd techniczny i pomoże naprawić.

Balet od podstaw z Kamilą Borowską

Kamila postawi na pointy i nastolatkę i pięćdziesięciolatkę. Zawsze pogodna, uśmiechnięta, cierpliwie wytłumaczy każdemu każdy ruch. Uważa, że w tańcu liczy się pasja, talent to 2 procent,  a najważniejsza jest praca i chęci. Jeśli chcecie zacząć naukę baletu w swobodnej, serdecznej atmosferze to przyjdźcie na zajęcia Kamili. Prowadzi lekcje tańca z niebywałym wdziękiem. Jej naturalny talent pedagogiczny pomoże wam dokładnie zrozumieć technikę tańca klasycznego. Jeśli chcecie zobaczyć Kamilę w pracy na żywo – zapraszamy do obejrzenia reportażu z zajęć w naszym studio https://www.youtube.com/watch?v=pQW71J_HVK8

Balet od podstaw oraz Balet dla początkujących z Bartkiem Zyśkiem

Zajęcia z Bartkiem to spotkanie z wielką sztuką. Ten znakomity tancerz i choreograf uwielbia uczyć. Podczas zajęć zaraża pasją do tańca klasycznego, bo umie o nim opowiadać w niezwykły sposób. Z nieustającą fascynacją  tłumaczy poszczególne elementy nawet najprostszych ćwiczeń, jakby właśnie odkrywał nierozpoznany do tej pory pierwiastek. Taniec to jego życie, uwielbia scenę i uwielbia taniec. Nieraz Bartek podzieli się na zajęciach swoją filozofią życia, którą też widać w jego stylu nauczania.

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA!

Pozostałe techniki:

Taniec współczesny z Santi Bello

Na lekcjach u Santiego nie ma właściwie ruchu, którego nie da się wykonać. To świetny instruktor tańca, wybitny choreograf, która potrafi sięgnąć do wyobraźni i doświadczeń swoich uczniów, żeby na ich bazie zbudować indywidualny wyraz artystyczny. Jeśli szukacie dynamicznych, ale przystępnych w ruchu zajęć tańca z pełnym energii nauczycielem, który wyciśnie z was siódme poty, to te lekcje są dla was. Czas spędzony z Santim to też gwarancja dobrego humoru. Jego żartobliwe metafory na długo zapadają w pamięci uczestników, gwarantując umacnianie się prawidłowych wzorów ruchu w ciele tancerzy.

Gosia Lubieniecka Jazz dance

Gracja, wdzięk, precyzja – to kwintesencja zajęć Gosi.  Sprawi, że wasze ruchy staną się jeszcze piękniejsze. Wieloletnia pedagożka niepostrzeżenie wplata w lekcje tańca harmonię, ale też solidną dawkę techniki. Tak, że poczujecie się spełnieni i solidnie zmęczeni.  Bo Gosia stawia na techniczne wyzwania. Zachęca do nauki figur nowych i trudnych. Skutecznie pomaga w osiągnięciu celu.

Ula Skośkiewicz Jazz dance

Tańczy od dziesiątego roku życia, uczy od szesnastego. Powiedzieć o niej wulkan energii to za mało. Kolorowa, ekspresyjna, urodzona pedagożka. Prowadzi zajęcia z nadzwyczajną pasją i oddaniem. Celem jej zajęć jest wspieranie tancerzy w poszukiwaniach ich ruchu, ich drogi. Uwielbia eksperymentować. Uważa, że rozwój techniki to tak naprawdę budowanie ekspresji tanecznej. Nie trzyma się więc sztywno przygotowanej choreografii. Taniec i ruch to sposób wyrażania siebie, Ula potrafi sprawić, że taniec was porwie i zapomnicie o wszystkim. Przynajmniej na chwilę. Jeśli szukacie więc nowych sfer w tańcu i jesteście gotowi na wyzwania, a czasami pokonywanie własnych ograniczeń ciała, zajęcia Uli są dla was.

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA!

Techniki wspierające rozwój tancerzy, ale nie tylko dla tancerzy:

Agnieszka Kamińska Floor Barre® Technique

Rozciąganie, wykręcanie i wzmacnianie. Nie tylko w tańcu praca mięśni jest kluczowa. Ale dla tańca mocne, stabilne mięśnie to klucz do sukcesu. Jeśli więc waszym celem jest osiągnięcie doskonałej pozycji wysokich nóg, albo chcecie się przygotować do piruetów zajęcia Agnieszki są dla was. Pedagożka jest certyfikowanym nauczycielem Floor Barre® Technique. Więcej o tej metodzie znajdziecie na stronie Floor Barre® Agnieszka Kamińska jest jej certyfikowanym instruktorem.