ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA TUTAJ!

Zapraszamy na zajęcia baletu dla dzieci – informacje i zapisy na stronie Studio Taneczno-Aktorskiego Hanny Kamińskiej.

Cennik na sezon 2019/2020.
W dniu 11 listopada zajęcia w studio nie odbywają się.
Przerwa świąteczna rozpoczyna się 23 grudnia 2019 i kończy 6 stycznia 2020.

ZAJĘCIA ul. Moliera 2/4

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA

SALA II

19.45 – 21.00
BALET KLASYCZNY
(śr./zaawansowany)
Maksim Wojtiul

19.00 – 20.15
BALET KLASYCZNY
(średni)
Ela Ziętkiewicz

x

19.30 – 20.45
BALET KLASYCZNY
(podstawy - nowa grupa)
Kamila Borowska

19.20 – 20.35
BALET KLASYCZNY (podstawy - nowa grupa)
Michał Skrzeczkowski

x

SALA III

19.45 – 21.00
TANIEC WSPÓŁCZESNY (początkujący)
od 30 września
Ula Dral

19.35 – 20.50
BALET KLASYCZNY (podstawy - nowa grupa)
Michał Skrzeczkowski

19.25 – 20.40
BALET KLASYCZNY
(początkujący/średni)
Ela Ziętkiewicz

x x

10.00 – 11.15
BALET KLASYCZNY (podstawy-nowa grupa)
Piotr Piotrowski

11.20 – 12.35
FLOOR BARRE ® TECHNIQUE
Certyfikowana Technika
Agnieszka Kamińska

SALA IV


18.15 – 19.30
FLOOR BARRE ® TECHNIQUE
(początkujący)
Certyfikowana Technika
Agnieszka Kamińska

19.55 – 20.25
TECHNIKA POINT (sala I)
(średni)
Chiara Pesce

19.15 – 20.30
JAZZ (początkujący)
Ula Skośkiewicz

19.00 – 20.15
BALET KLASYCZNY (średni+zaawansowany)
Ana Kipshidze

20.15 – 20.45
REPERTUAR KLASYCZNY
(średni)
Ana Kipshidze


18.15 – 19.30
BALET KLASYCZNY (podstawy)
Piotr Piotrowski

19.35 – 20.50
BALET KLASYCZNY (pocz./kont. podst.)
Piotr Piotrowski

19.20 – 20.35
BALET KLASYCZNY (początkujący/średni)
Ela Ziętkiewicz

x

SALA V

18.30 – 19.45
BALET KLASYCZNY
(średni)
Chiara Pesce

19.45 – 21.00
BALET KLASYCZNY (podstawy - kont. grupy od lutego’19)
Piotr Piotrowski

18.15 – 19.30
BARRE AU SOL
(open)
Agnieszka Kamińska

19.35 – 20.50
BALET KLASYCZNY
(pocz./kont. podst.)
Bartek Zyśk

18.30 – 19.45
BALET KLASYCZNY (średni)
Chiara Pesce

19.45 – 21.00
BALET KLASYCZNY (początkujący - kontynuacja gr. podstawy)
Piotr Piotrowski

18.15 – 19.30
BARRE AU SOL
(open)
Agnieszka Kamińska

19.35 – 20.50
BALET KLASYCZNY (średni)
Ela Ziętkiewicz

18.20 – 19.35
BALET KLASYCZNY (średni)
Bartosz Zyśk

19.45 – 21.00
NEOKLASYKA (repertuar - średni-zaaw.)
Bartosz Zyśk

x

SALA VI/SCENA

19.20 – 20.35
BALET KLASYCZNY (podstawy-nowa grupa)
Kamila Borowska

x

19.30 – 20.45
HAPPY DANCE 40+
Ula Wróblewska

19.15– 20.30
MODERN-JAZZ
(początkujący+)
Michał Skrzeczkowski

x x

ZAJĘCIA ul. Twarda 42

SOBOTA SOBOTA


10.00 - 11.15
JAZZ (średni)
Gosia Lubieniecka,
Ula Skośkiewicz


11.25 - 12.40
JAGUZZ (grupa repertuarowa)
Gosia Lubieniecka,
Ula Skośkiewicz


OPIS POZIOMÓW GRUP

– poziom podstawowy: nie ma żadnych wymagań, dla każdego dorosłego i młodzieży
– poziom początkujący: minimum 1 roku treningu na poziomie podstawowym (min. 2 x tyg.)
– poziom średnio zaawansowany: minimum 2 lata treningu na poziomie początkującym (min. 2 x tyg.)
– poziom zaawansowany: minimum 2 lata treningu na poziomie średnio zaawansowanym (min. 2 x tyg.)

Informacja o zapisach dla dzieci na stronie Studio Taneczno-Aktorskiego Hanny Kamińskiej.

Sprawdź, jak przygotować się do pierwszych zajęć tanecznych!

Regulamin WST

Polub nasz fanpage na fb!
Latem i w ferie zimowe publikujemy tam informacje o aktualnych warsztatach, a w trakcie roku szkolnego codziennie podajemy plan zajęć na dany dzień. Informujemy też o zastępstwach i zmianach w grafiku.