Lubimy się chwalić sukcesami naszych pedagogów. Współpracująca z nami od wielu lat Agnieszka Kamińska, zrobiła certyfikat z techniki Floor Barre® opracowany przez Zenę Rommett.

Jako jedyna w Polsce ma prawo do jej nauczania. Znajdziecie ją na oficjalnej liście certyfikowanych instruktorów.

Zajęcia z Floor Barre® z Agnieszką będą się odbywały w soboty o godz. 11.20 przy ul. Moliera 2/4.
Start zajęć – 23 września 2017.

Więcej informacji oraz zapisy: kontakt@wueste.pl

Agnieszka Kamińska certyfikowany nauczyciel techniki Floor-Barre® Technique stworzonej na bazie techniki Tańca Klasycznego. Technika znana i praktykowana w USA przez największe zespoły baletowe, aktorów i sportowców (Balanchine, American Ballet Center, Alvin Ailey, Patrick Swayze…).

Ćwiczenia wykonywane są w pozycji leżącej lub siedzącej. Uczestnicy wykonują sekwencję ruchów zgodną z anatomią ciała.  Są opracowane w taki sposób, aby wydłużać mięśnie zamiast je rozbudowywać. Zajęcia dedykowane są osobom chcącym poznać swoje ciało i przygotować do prawidłowego wykonywania ćwiczeń baletowych i innych technik taneczno-akrobatycznych.

Dzięki Floor-Barre® Technique angażujemy różne części ciała, zmieniamy tempo, rytm, intensywność ruchu. Poruszamy się swobodniej, lżej, oddychamy pełniej, stajemy się wyżsi, pozbywamy się bólu.  Uczymy się poruszać bez niepotrzebnego napinania mięśni i jesteśmy gotowi do nowych wyzwań ruchowych.

Więcej informacji o zajęciach Agnieszki znajdziecie również w opisie lekcji.

Obejrzyjcie nagranie z Koncertu Finałowego WST z 2017 roku. Grupa Agnieszki przygotowała lekcję pokazową techniki Floor Barre®