Zapisy na Zajęcia w sezonie 2022-2023 już otwarte!

CENNIK lekcji stacjonarnych w sezonie 2022/2023

W tym sezonie obowiązuje bezzwrotne wpisowe od osoby w wysokości 80 PLN za miesiąc (pracujemy do końca czerwca). Dotyczy ono wszystkich użytkowników zajęć (zarówno posiadaczy karnetów WST jak i posiadaczy kart partnerskich), którzy rozpoczynają naukę w dowolnym czasie od września 22′ do czerwca 23′. Niezależnie od wpisowego przed rozpoczęciem zajęć należy wykupić wybrany karnet lub zarejestrować wizytę w systemie kart partnerskich.
Do końca czerwca 2023 roku wpisowe będzie odliczane od zakupy pierwszego karnetu. Zasada odliczania wpisowego dotyczy tylko wykupu karnetów WST.

Dostajemy od Was dużo pytań, jak działa wpisowe. Podajemy jeden przykład: Zapisałam się na kurs, którego zajęcia odbywają się 1 x tygodniu. Czy opłacam wpisowe 80 PLN plus 200 PLN za karnet na pierwszy miesiąc? Nie, wystarczy opłacić 200 PLN jako rezerwację miejsca w grupie. Wpisowe jest już wtedy rozliczone. Więcej pytań z odpowiedziami znajdziesz tutaj.

Przy rejestracji do grup na nowy sezon gwarancją miejsca w grupie jest opłacenie wpisowego lub pierwszego karnetu na wybraną grupę zgodnie z datą podaną w mailu zwrotnym przy rejestracji. 

Wszystkie karnety są ważne przez 30 dni. Po upływie 30 dni niewykorzystane wejście w karnecie przepada (zawsze jest zapas jednych zajęć w czasie ważności karnetu).

Jeśli jesteś zapisany/zapisana w grupie na:
1 dzień w tyg. = wykup karnet na 4 wejścia
2 dni w tyg. = wykup karnet na 8 wejść.

Widzimy, że coraz więcej korzystacie z zajęć, dlatego od tego sezonu wracamy do oferty karnetu OPEN ważnego na wszystkie lekcje (75 min) w WST przez kolejne 30 dni.

Jeśli potrzebujecie dodatkowych informacji związanych z zapisami lub cennikiem, spójrzcie na odpowiedzi na pytania, które najczęściej nam zadajecie tutaj.

karnet cena
na 4 lekcje ważny przez 30 dni 200 zł
na 8 lekcji ważny przez 30 dni 360 zł
na 10 lekcji ważny przez 30 dni 400 zł
OPEN na wszystkie lekcje 75' ważny przez 30 dni 650 zł
pojedyncza lekcja* 60,00 zł

* Pojedyncze wejście jest możliwe po wcześniejszym potwierdzeniu miejsca w grupie oraz wpisaniu się na listę obecności w biuro studio w dniu zajęć. Nie dotyczy grup od postaw na początku sezonu.
** Zastrzegamy sobie prawo zmiany cen karnetów w miarę zmieniających się ograniczeń  związanych z epidemią SARS-CoV-2 dla instytucji naszego typu.
W jaki sposób możesz opłacić kurs?
  1. Gotówką na miejscu
  2. Przelewem bankowym

mBank
71 1140 2004 0000 3302 8303 4268
WST S.C.
Ul. Nowogrodzka 40 m 57
00-691 Warszawa
tytuł przelewu „imię + nazwisko + tel kontaktowy + technika + pedagog”

Honorujemy karty FitProfit i Medicover Sport.

CENA LEKCJI ON-LINE – 25 PLN

Przy korzystaniu z lekcji online nie pobieramy wpisowego.

Więcej informacji o sposobach korzystania z zajęć w regulaminie w & 4 OPŁATY i KARNETY.

Życzymy Wam bardzo intensywnej i owocnej pracy w tym sezonie!
Więcej informacji kontakt@wueste.pl