CENNIK w sezonie 2018/2019

Stworzyliśmy system opłat, który jest dla Was wygodny i elastyczny. Zużywacie „wejścia”, tylko jeśli korzystacie z zajęć. Możecie również korzystać z tego samego karnetu, uczęszczając do wielu grup. Im częściej trenujecie, tym tańsze są dla Was pojedyncze lekcje. Ważność karnetu mobilizuje do regularnego korzystania z zajęć, co sprzyja efektom nauki 🙂

W jaki sposób możesz opłacić zajęcia?

  • Do wstępu na zajęcia upoważnia ważny karnet lub pojedynczy bilet wstępu.
  • Karnet jest ważny, jeśli ma jeszcze „ząbki” – wejścia do wykorzystania oraz nie upłynął jeszcze jego termin ważności. („Ząbek” jest ważny tylko, jeśli odrywa go pracownik WST.)

Jaki masz wybrać karnet?

Policz, na ile zajęć tygodniowo możesz uczęszczać. Najbardziej pilni i najwięcej trenujący będą mieli najlepszą stawkę za pojedyncze zajęcia np. karnet na 8 lub 10 wejść lub OPEN. Dla tych, którzy są w stanie wygospodarować czas na tylko jedne zajęcia w tygodniu, ale będą na tyle zaangażowani, że będą trenować co tydzień, mamy też ofertę karnetu na 4 wejścia. Wszystkie karnety są tak obliczone, że im więcej i częściej trenujecie w WST, tym więcej oszczędzacie na pojedynczych zajęciach.

Ceny karnetów:

* bilet jednorazowy = 50 PLN
* karnety regularne:
– na 4 wejścia ważny 30 dni od daty wystawienia = 150 PLN
– na 8 wejść ważny 30 dni od daty wystawienia = 250 PLN
– na 10 wejść ważny 60 dni od daty wystawienia = 330 PLN

–  OPEN ważny 30 dni od daty wystawienia = 500 PLN Wiemy, że właściciele karnetów OPEN najwięcej trenują. Chcemy Wasze  zaangażowanie uhonorować dodatkową promocją. W tym sezonie właściciele karnetów OPEN nie dopłacają do zajęć oznaczonych * – prowadzonych przez Maksima.

Ważność karnetu jest naliczana od dnia jego odbioru, a przed rozpoczęciem zajęć w sezonie od dnia ich rozpoczęcia.

* posiadacze kart FitProfit OK System wchodzą na wybrane zajęcia na podstawie rejestracji wizyty w terminalu na miejscu lub wysłanie SMS z kodem naszego studio, przed zajęciami. Do zajęć z Maksimem obowiązuje dopłata wg stawek podanych niżej.

Zajęcia z TECHNIKI POINT = 20 PLN. Karnet OPEN nie obejmuje płatności za zajęcia z TECHNIKI POINT.

Do zajęć oznaczonych w grafiku * czyli lekcje z Maksimem Woitiulem – balet klasyczny śr. poniedziałki o godz. 19.40 obowiązuje dopłata do karnetu: 5 lub 10 PLN w zależności od posiadanego karnetu.

Z powyższych zajęć mogą również korzystać właściciele kart partnerskich po uiszczeniu każdorazowej dopłaty przed zajęciami:

– do karnetu na 4 wejścia – dopłata do jednych zajęć = 5 PLN 
– do karnetu na 8 wejść – dopłata do jednych zajęć = 10 PLN 
– posiadacze karnetów na 10 wejść – dopłata do jednych zajęć = 10 PLN
– posiadacze kart FitProfit i OK System – dopłata do jednych zajęć = 18 PLN
– do karnetu OPEN bez dopłaty!

Opłaty za bilet lub karnet można dokonać w siedzibie studio gotówką lub przelewem na konto:
mBank
38 1140 2004 0000 3202 7489 0306
WST Stanisława Skośkiewicz
Ul. Nowogrodzka 40 m 57
00-691 Warszawa

W tytule przelewu prosimy podać: „imię + nazwisko + tel kontaktowy + zajęcia: technikę i dzień”

WAŻNE INFORMACJE DLA POSIADACZY KARNETÓW
Pamiętajcie, aby dbać o swoje karnety i korzystać z nich odpowiedzialnie. Karnety są imienne. Nie można odsprzedawać niewykorzystanych karnetów. Honorujemy tylko „ząbki”, które nie zostały jeszcze oderwane od karnetu – oderwane tracą ważność. Po upływie ważności karnetu, niewykorzystane wejścia przepadają. Nie wystawiamy duplikatów karnetów. Więcej informacji o sposobach korzystania z karnetów w regulaminie w & 4 OPŁATY i KARNETY.

Życzymy Wam bardzo intensywnej i owocnej pracy w tym sezonie!

Więcej informacji kontakt@wueste.pl